Senior Frontend Developer (React)

Scroll to content

Jesteśmy Knowit i w oparciu o skandynawską kulturę organizacyjną, zbudowaną na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności, razem tworzymy przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Nasze firmowe wartości w codziennej pracy tłumaczymy na grę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Swoimi softwarehouse’owymi mocami wspieramy naszych klientów w zrównoważonej transformacji cyfrowej.

Opis projektu:

Poszukujemy dewelopera, który dołączy do zespołu realizującego nowe funkcjonalności na internetowej platformie sprzedażowej o międzynarodowym zasięgu. Twoja praca będzie miała bezpośredni wpływ na klientów odwiedzających platformę więc efekty Twojej pracy każdego dostrzegą miliony użytkowników w całej Europie. Branża, w której projekt jest realizowany to rynek nieruchomości, bliski każdemu z nas. Na bazie własnych doświadczeń możesz wpływać na projektowanie funkcjonalności i pomagać rozwiązywać zagadnienia jakie stawia przed nami internetowy rynek obrotu nieruchomościami.

Zakres obowiązków:

  • budowanie skalowalnych platform dostępnych na całym świecie przy jednoczesnym rozwijaniu i utrzymywaniu produktów z miliardami odsłon miesięcznie,
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu konkretnych problemów technicznych we współpracy z inżynierami z innych europejskich lokalizacji, którzy mają szansę przyspieszyć Twój rozwój,
  • wytwarzanie funkcjonalności end-to-end, uczestnictwo w projektowaniu produktów, pisanie oraz review kodu, zapewnianie jakości dostarczanych rozwiązań,
  • ustalenia i praca z OKRami wraz z menedżerami produktu.

Kwalifikacje niezbędne:

  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy z React,
  • znajomość Git,
  • doświadczenie z PWA,
  • znajomość testów A/B i  e2e,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość AWS, Docker, Kubernetes, Elasticsearch

Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach,
  • pracę z naszego biura w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy lub zdalnie,
  • nowoczesne biura, wyposażone w bilard, stół do ping ponga oraz urządzenia do ćwiczeń,
  • nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie;  możliwość decydowania, na co wydany zostanie Twój budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje),
  • kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą,
  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • szereg inicjatyw, odciągających od codziennej pracy :)

Additional information

  • Remote status

    Fully remote

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Bydgoszcz, Poland

Unii Lubelskiej 4c
85-059 Bydgoszcz Directions kristina.hryncewicz@knowit.eu +48665466446 View page

Already working at Knowit Poland?

Let’s recruit together and find your next colleague.

@www.knowit.eu
Teamtailor

Career site by Teamtailor